ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
آموزش کافی شاپ
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
اهواز 24
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اهواز 24
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۵۲:۲۶

كانال خبري اهواز

AHVAZ24@

نويسنده :اهواز 24
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۸:۲۸

 

خبرهاي اهواز و آگهي استخدام

Ahvaz24@

نويسنده :اهواز 24
تاريخ: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۴۵:۲۱

 

 

دكتر غلامرضا شريعتي ظهر امروز در آيين افتتاح پروژه زير گذر شريعتي و بهره برداري از ۶۰ دستگاه اتوبوس بازسازي شده كه با حضور نماينده ولي فقيه، معاون وزير كشور در سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها، شهردار و اعضاي شوراي شهر برگزار شد با بيان اينكه در طول اجرايي پروژه مردم منطقه متحمل مزاحمت‌هاي زيادي شده‌اند اظهار كرد: زماني كه شهري از حالت روستا به شهر و سپس به كلان شهر تبديل مي‌شود به طور حتم كلان شهر شدن مستلزم لوازم، امكانات و تمهيدات خاص خود است.

وي در ادامه تصريح كرد: تجميع امكانات و مستلزمات كلان شهر‌ها به ميزان زيادي در نتيجه مديريت كلان شهري و هماهنگي بين بخشي اتفاق مي‌افتد.

استاندار خوزستان خاطر نشان كرد: بسياري از مستلزمات مورد نياز شهر‌ها در دنياي مدرن به منظور تسهيل امورات زندگي در يك شهر طراحي و لحاظ شده است.

شريعتي با تأكيد بر اينكه مديريت شهر‌ها بايد به دست مردم سپرده شود و از حجم و گستره كارهاي دولت كاسته شود توضيح داد: اگر دولت متولي تمام امورات شهري باشد هم كارايي خود را از دست مي‌دهد هم ارتباط دولت و مردم ضعيف مي‌شود.

وي متذكر شد: تصميمات دولت بايد متناسب با خواسته‌ها و نياز‌هاي مردم صورت بگيرد به همين دليل اساتيد فن، جامعه‌شناسان و مديران شهري تصميم گرفتند مديريت شهري به دست مردم سپرده شود چرا كه تجربه نشان داده است مديريت به دست مردم رضايتمندي بيشتري به دنبال خواهد داشت.

شريعتي ادامه داد: بنابراين مردم تصميم گرفتند امور شهر خود را به به دست شوراي شهري و منتخباني از مردم بسپارند تا اعضاي شورا به وكالت از مردم برنامه ريزي‌هاي علمي و كار‌شناسي براي شهر انجام دهند.

وي تأكيد كرد: سپردن مسئوليت‌ها به دست مردم راهي است كه در دنيا جواب داده و از حالت بوروكراتيك سخت دولت خارج شده است.

استاندار خوزستان، خطاب به مديران شهري يادآور شد: مديريت شهري تنها مديريت سخت افزار و ايجاد پل و زيرگذر نيست بلكه مديريت شهري بايد تصميمات مناسب با نياز منطقه و كلان شهر باشد.

عالي‌ترين مقام اجرايي دولت در استان خوزستان متذكر شد: اگر بنا باشد مديريت شهري به دست مردم سپرده شود بايد جوابگوي حل تمام مسائل اجتماعي، فرهنگي و بعضاً اقتصادي آن‌ها باشد.

شريعتي توضيح داد: چنانچه محيط يك شهر افسرده و غير مفرح باشد به طور حتم افتتاح زير گذر مشكلي از مشكلات مردم را حل نخواهد كرد.

وي افزود: به همراه امكانات بايد شادابي، پويايي شهر در نظر گرفته شود ضمن اينكه طرح‌ها افتتاحي به سودآوري، جذب ثروت براي شهر و استان و تغيير شرايط جوانان منجر شود و اثر بخشي خود را نمايان كند.

رئيس شوراي تأمين استان خوزستان با بيان اينكه كلان شهر اهواز پيشاني استان و مبناي قضاوت ديگران در مورد استان است از مسؤولان شهري درخواست كرد: اهتمام ويژه‌اي به شهر اهواز بدهند و شرايط زندگي و معيشتي را در شهر اهواز متحول كنند.

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ